filler image

پرده سالن پذیرایی

نصب پرده یکی از با اهمیت ترین امور در طراحی دکوراسیون داخلی منزل است. از آن جایی که طراحی شیک سالن پذیرایی یکی از مهمترین مسائلی است که باید در نظر گرفته شود, انتخاب پرده برای پنجره های آن اهمیت ویژه ایی دارد. امروزه پرده سالن پذیرایی در رنگ ها و طرح ها و مدل های جدیدی تولید می شود.
filler image

پرده اتاق خواب

یکی از لوازم تزیین اتاق خواب, پرده می باشد. در انتخاب پرده اتاق خواب, سلیقه ی افراد بسیار اهمیت دارد. مدل های متنوعی از پرده اتاق خواب موجود است که با توجه به سلیقه افراد و تناسب آن با دیگر وسایل اتاق خواب می توانند انتخاب شوند. در دکوراسیون داخلی خانه و به ویژه در طراحی دکوراسیون اتاق خواب, پرده ها جلوه ای خاصی به زیبایی طرح می بخشند. علاوه بر این, پرده ها مزیت های دیگری از جمله تنظیم روشنایی و خصوصی کردن اتاق خواب دارند.filler image

پرده اتاق نشیمن

پرده یکی از انواع لوازم ضروری و مناسب برای تزئین دکوراسیون داخلی منزل است. پرده ها در انواع رنگ ها و طرح های مختلف دوخته می شوند و شما می توانید با توجه به مکانی که می خواهید پرده را در آن نصب کنید طرح و رنگ مناسبی از پرده را انتخاب کنید. اتاق پذیرایی و اتاق نشیمن از مهم ترین فضاها در هر خانه ای هستند که باید به دکوراسیون داخلی آن ها اهمیت داده شود. با انتخاب مدل پرده ای مناسب و زیبا می توانید دکوراسیون شیک و مدرنی را در اتاق نشیمن و پذیرایی منزل خود بوجود آورید.