آرشیو خبرها

thumb1

قرارداد همکاری های فناورانه بین پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و شرکت نساجی الگانت سمنان منعقد شد.

thumb1

بازدید آقای دکتر حسن‌پور رئیس بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور و هیات همراه

thumb1

مهندس جعفری مدیر عامل نساجی الگانت گفت: شعار نساجی الگانت در جهت اشتغال پایدار(ایجاد امنیت شغلی ، ایجاد انگیزه به کار و اعتمادسازی بین کارگر و کارفرما) است

thumb1

اولین کمیسیون کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری اتاق ،بازرگانی در دوره دهم با ریاست مهدی جفعری عضو هیئت رئیسه و هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان با حضور فعالان اقتصادی و اعضای کمیسیون و نیز نمایندگان دستگاههای اجرایی در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی سمنان برگزار شد .

thumb1

آئین تجلیل از صنعتگران و معدنکاران نمونه استان سمنان با حضور دکتر برادران ، معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت و با همت اتاق بازرگانی ، خانه صنعت و معدن ، سازمان صمت و شرکت شهرکهای استان سمنان در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی استان سمنان برگزار شد .

thumb1

هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان در دوره دهم ضمن انتخاب هیئت رئیسه جدید این اتاق، فرج الله معماری را به عنوان رئیس اتاق بازرگانی سمنان در چهار سال آینده برگزیدند.

thumb1

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی ، صنایع معادن و کشاورزی استان سمنان اولین نشست هیات نمایندگان دور دهم اتاق با حضور اعضای هیات نظارت بر انتخابات در محل سالن اجتماعات اتاق سمنان برگزار گردید

thumb1

مجمع عمومی موسسین انجمن نساجی و پوشاک با حضور فعالین این بخش در سالن اجتماعات اتاق سمنان برگزار گردید

thumb1

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان دهمین دوره انتخابات اتاق سمنان همزمان با سراسر کشور در تاریخ ۲۰ اسفند از ساعت ۸ الی ۱۸ در محل سالن اجتماعات اتاق بازرگانی سمنان برگزار گردید طی اعلام هیات نظارت منتخبین در ۴ بخش صنعت ، معدن ، بازرگانی و کشاورزی انتخاب شدند

thumb1

مجمع عمومی انجمن صنایع در محل سالن اجتماعات شرکت شهرکهای سمنان برگزار گردید

thumb1

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان انتخابات کانون کارآفرینان برتر رسمی استان سمنان برگزار گردید

thumb1

پنجاه و پنجمین نشست هیات‌نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان با حضور حمیدی معاون هماهنگی امور استانداری سمنان، حقیقت حسینی مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان، اعضای هیات‌نمایندگان و جمعی از فعالان اقتصادی با محوریت بررسی مشکلات گاز صنایع در محل سالن اجتماعات این اتاق برگزار شد

thumb1

پس از انتخابات اعضا هیأت مدیره در نشست مورخ ۱۴۰۰/۶/۱۸ مجمع عمومی سالیانه هیأت امناء راه آسمان، اولین جلسه هیأت مدیره در دفتر مرکزی تشکیل شد

thumb1

به همت جناب آقای مهندس جعفری؛ عضو محترم هیأت امناء بنیاد راه آسمان، دفتر بنیاد در پایتخت، افتتاح و شروع بکار کرد

thumb1

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان نشست کمیسیون صنعت با محوریت بررسی رشد هشت و شش درصدی در محل این اتاق برگزار شد. جعفری رئیس کمیسیون صنعت در این نشست گفت : هدف کمیسیون صنایع ارائه نقطه نظرات برای بهبود شرایط می باشد. وی گفت: موانع باید با دو برش استانی و ملی مورد بررسی قرار بگیرد ، می‌توانیم با هماهنگی داخلی موانع استانی را سریع حل و فصل نمائیم.

thumb1

سمنان- رئیس سازمان صمت استان سمنان بابیان اینکه بخش تولید و صنعت علیرغم تحریم‌ها و فشارها برای رونق اقتصادی در تلاش است، گفت: ۱۹ واحد تولیدی و صنعتی استان تجلیل شدند.

thumb1

با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور انجام شد : بازدید بابک دین پرست از شرکت مشارکتی الگانت بابک دین پرست ، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور با حضور در شهرک صنعتی سمنان از شرکت مشارکتی الگانت بازدید کرد .

thumb1

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی سمنان

thumb1

چهارمین روز از غرفه مشترک راه آسمان و شرکت الگانت؛ حامی بنیاد در پنجمین نمایشگاه بین المللی معماری، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن (میدکس)

thumb1

غرفه مشترک راه آسمان و شرکت الگانت حامی بنیاد در پنجمین نمایشگاه بین المللی معماری میدکس

thumb1

مدیرعامل شرکت الگانت در سی و نهمین نشست شورای گفتگو مطرح کرد: دستورالعمل‌های خلق‌الساعه در حوزه تجارت قدرت برنامه‌ریزی تولید را سلب کرده است.

thumb1

متن کامل گفت‌وگوی اختصاصی نساجی امروز با مهدی جعفری مدیرعامل و عضو هئیت مدیره شرکت مشارکتی الگانت سمنان

thumb1

به گفته رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان، تنها ۳۴ واحد تولیدی و خدماتی این استان موفق شده‌اند تا گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را اخذ کنند.

thumb1

هیات تجاری استان حله عراق در گام دوم در شرکت الگانت حضوریافته در آنجا از خط تولید بازدید نموده و مذاکرات B2B را آغاز نمودند.

thumb1

دستورالعمل های خلق الساعه در حوزه تجارت قدرت برنامه ریزی تولید را سلب کرده است سی و نهمین نشست شورا گفتگوی دولت و بخش خصوصی در محل سالن اجتماعات این اتاق برگزار شد به گزارش خبرگزاری خبرانلاین جعفری مدیرعامل شرکت مشارکتی الگانت در سی و نهمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گفت: از اواخر فروردین سال جاری اتفاقات عدیده ای در حوزه ارز به وقع پیوسته هر هفته یک بخشنامه و یک دستورالعمل به طوری که فعالین اقتصادی برای ثبت سفارش پروسه های مختلفی را طی کرده اند.

thumb1

سمنان - کاردار سفارت کشور ساحل‌عاج در ایران بابیان اینکه کمبود سالانه ۸۰ هزار واحد مسکونی در این کشور مشکل جدی است، گفت: ساحل‌عاج آماده همکاری حوزه راه و ساختمان با استان سمنان است.

thumb1

نمايشگاه الگانت در استان خوزستان

thumb1

نمایشگاه تاجیکستان

thumb1

چهارمين نمايشگاه اختصاص الگانت توسط شركت آراميس در شيراز برگزار ميگردد

thumb1

كاتينگ زبرا الگانت تا پایان دیماه

thumb1

سومين نمايشگاه اختصاصي الگانت با همکاری شرکت آرامیس در استان گيلان ، رشت ٢٧ ابانماه الي ١ اذر ٩٤

thumb1

بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات، مواداولیه منسوجات خانگی، ماشین‌های گلدوزی و محصولات نساجی در 13 تا 16 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران با حضور شرکت‌های بزرگ فعال در این صنعت برگزار شد.

thumb1

بيست و يكمين نمايشگاه بين المللي تهران ، الگانت ١٣ الي ١٦ شهريور ماه

thumb1

پایان بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی منسوجات . الگانت

thumb1

دومين نمايشگاه اختصاصي الگانت با همكاري شركت آراميس در سيتي سنتر اصفهان 12 الي 16 مرداد ماه 94

thumb1

اولين نمایشگاه اختصاصی الگانت با همکاری شرکت آرامیس در هتل همای 1 مشهد

thumb1

بازدید معاون محترم وزیر صنعت ومعدن و رییس شهرکهای صنعتی ایران

thumb1

معرفی نماینده اصلی الگانت , شرکت آرامیس

thumb1

بازید سفیر محترم ترکیه در ایران از غرفه الگانت

thumb1

افتاحیه باحضور جناب مهندس فتحی پور ریاست محترم کمیسیون اقتصادی مجلس و خانم نصرالهی ریاست محترم نساجی در سازمان صنایع و معادن وحضور پر شور الگانت و اسپانسري بيستمين نمايشگاه نساجي تهران.

thumb1

مجله نساجي امروز

thumb1

تجلیل از برترین های بخش صنعت و معدن استان سمنان تجلیل از برترین های بخش صنعت و معدن استان سمنان در این آیین که استاندار سمنان، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران و فعالان بخش صنعت و معدن و اجرایی استان سمنان حضور داشتند 29 نفر از فعالان این بخش تجلیل شدند.

thumb1

به گزارش شبكه اطلاع‌رساني توليد و تجارت ايران (شاتا)؛ طرح‌هاي نمونه سال 93 شامل: شركت سهند جام تبريز توليدكننده شيشه جام به روش فلوت از استان آذربايجان شرقي؛ شركت ايران نوبافت توليدكننده الياف پلي‌استر از استان اصفهان؛ شركت ريخته‌گري پيوسته سهند توليدكننده شمش چدن در فاز اول شمش فولاد و آهن اسفنجي در فازهاي بعدي؛ شركت كاني كاوان سمنگان توليدكننده كنسانتره آهن از استان هرمزگان و شركت كاسپين كوهدشت، توليدكننده مالت از استان همدان مي‌باشند.

thumb1

بازديد هيأت رئيسه اتاق ايران از دو واحد توليدي «شركت توليدي شيميايي كلران» و «شركت مشاركتي الگانت» در سمنان

thumb1

از کارآفرینان برتر استان سمنان تجلیل شد نهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان با حضور استاندار سمنان و کارآفرینان برگزار شد

thumb1

تجلیل از سه کارآفرین برتر. استان سمنان در آیینی با حضور استاندار، فعالان اقتصادی و صاحبنظران کارآفررینی استان سمنان، سه شنبه شب از سه کارآفرین برتر استان سمنان تقدیر شد.

thumb1

استاندار سمنان و هیات همراه در اولین حضور خود در واحدهای صنعتی از شرکت نساجی الگانت سمنان بازدید به عمل آوردند در این بازدید مهندس وکیلی و هیات همراه ضمن آشنایی با خط تولید ومراحل فعالیت این واحد تولیدی و صنعتی از نزدیک با پرسنل این شرکت به گفت و گو نشستند.

thumb1

حمد وکیلی در جریان بازدید از شرکت الگانت سمنان با اشاره به اینکه کارخانه الگانت از واحدهای سرپا و خوب در شهرک صنعتی سمنان است و برندی شناخته شده در صنعت پارچه را به دست آورده ، افزود : صنایع نساجی و پارچه بافی، لحظه به لحظه در حال تغییر و تنوع است و در این زمینه شرکت الگانت باید با تلاش و نوع آوری دیگر بازارها را به دست بگیرد .

thumb1

الگانت سمنان نخستین شرکت مشارکتی نساجی در ایران است که با همکاری ترکیه ، قطب تولید پرده در جهان را راه اندازی کرده است . این کارخانه که بزرگترین تولید کننده پارچه پرده ای در ایران است ، با تولید سالانه 2میلیون متر مربع پارچه پرده ای آشپزخانه ، پذیرایی ، نشیمن و اتاق های نشیمن و کودک ، نام خود را در فهرست برترین برندهای تجاری قرار داده است .

thumb1

بازدید علمی و تخصصی مهندسین بسیجی از شرکت الگانت سمنان ریاست سازمان بسیج مهندسین استان سمنان گفت : قتصاد مقاومتی پاتکی در برابر حمله چشم بسته سیاسی غرب علیه نظام جمهوری اسلامی ایران است.

thumb1

پنجمين نمايشگاه استاني سال 1394 در اهواز از تاريخ 12 الي 15 ديماه با شرايط وي‍ژه و اقساط بلند مدت همراه با قيمتهاي مناسب رقابتي برگذار ميگردد از عموم همكاران محترم تقاضاي بازيد مينماييم. آدرس اهواز خيابان زيتون كارمندي خ زاويه نبش فاضل تالار طاووس پنجمين نمايشگاه استاني سال 1394

thumb1

ششمين نمايشگاه ويژه الگانت در مشهد مقدس . 31 تير ماه الي 3 مرداد ماه 1395 . هتل هماي 1 مشهدششمين نمايشگاه ويژه الگانت در مشهد مقدس . 31 تير ماه الي 3 مرداد ماه 1395 . هتل هماي 1 مشهد

thumb1

دکتر محمدرضا فیاض معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان ها روز چهارشنبه 95/5/13 طی سفر یک روزه به استان سمنان با استاندار ، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان دیدار و گفت و گو کردند.

گواهینامه های بین المللی

  image1   image1   image1  

ارزش‌های ما

ارایه بهترین خدمات به مشتریان

ایجاد محیطی سرشار از آرامش و اطمینان برای مشتریان

ترویج فرهنگ مهندسی زیبایی

آفرینش ثروت‌های مادی و معنوی و گسترش کسب و کار برای کلیه ذینفعان

اطلاعات تماس کارخانه

سمنان . شهرک صنعتی سمنان . انتهای بلوار جمهوری
تلفن: 6-33652903 23 98+
فکس: 33652910 23 98+

Email: info@elegantgroup.ir
Website: www.elegantgroup.ir