متن خبرها

title

سمنان- رئیس سازمان صمت استان سمنان بابیان اینکه بخش تولید و صنعت علیرغم تحریم‌ها و فشارها برای رونق اقتصادی در تلاش است، گفت: ۱۹ واحد تولیدی و صنعتی استان تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی تشنه دل پیش از ظهر چهارشنبه در آئین تجلیل از صنعتگران و معدن کاران استان سمنان به میزبانی سالن یادگار امام (ره) استانداری ضمن بیان اینکه تأثیر فشارهای خارجی و تحریم‌ها طی سال‌های گذشته بر تولید و صنعت کشور قابل‌توجه بوده است، ابراز داشت: علیرغم همه مشکلات موجود، بخش صنعت و تولید باجان و دل برای توسعه اقتصادی کشور در تلاش هستند.

وی ضمن بیان اینکه به دلیل فشارهای اقتصادی، تحریم و شیوع کرونا ویروس، واحدهای صنعتی و تولیدی کشور با مشکلات فراوانی دست‌وپنجه نرم می‌کنند، افزود: تلاش شد تا در ستاد تسهیل و رونق تولید با پرداخت تسهیلات مناسب به این واحدها آن‌ها را به مسیر تولید بازگردانیم.

رئیس سازمان صمت استان سمنان بابیان اینکه جدیت مسئولان و استاندار سمنان برای گره‌گشایی از مشکلات بخش صنعت و تولید شایان تقدیر است، ابراز داشت: اجرایی شدن ۷۵ درصد مصوبات رونق تولید و همچنین پرداخت بیش از ۱۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی استان بخشی از این مساعدت‌ها را شامل می‌شود.

تشنه دل بابیان اینکه مشکلات بانکی، مالیات، تأمین اجتماعی و زیربنایی واحدهای تولیدی و صنعتی استان سمنان رصد می‌شود، در ادامه تصریح کرد: در صورت داشتن شرایط لازم با همکاری بانک‌های عامل تسهیلات مناسب به واحدها با ثبت‌نام در سایت بهین یاب به واحدها پرداخت می‌شود.

وی ضمن بیان اینکه در وهله نخست با مکاتبات صورت گرفته ۹۵ واحد تولیدی استان سمنان اعلام کردند که فُرم خود اظهاری واحد نمونه را تکمیل می‌کنند، اضافه کرد: این رقم در مرحله بعدی به ۳۶ واحد کاهش یافت که درنهایت باهم اندیشی متخصصان و کارشناسان ۱۷ واحد تولیدی، یک طرح نمونه صنعتی و یک پیشکسوت نمونه صنعتی انتخاب شدند.


گواهینامه های بین المللی

  image1   image1   image1  

ارزش‌های ما

ارایه بهترین خدمات به مشتریان

ایجاد محیطی سرشار از آرامش و اطمینان برای مشتریان

ترویج فرهنگ مهندسی زیبایی

آفرینش ثروت‌های مادی و معنوی و گسترش کسب و کار برای کلیه ذینفعان

اطلاعات تماس کارخانه

سمنان . شهرک صنعتی سمنان . انتهای بلوار جمهوری
تلفن: 6-33652903 23 98+
فکس: 33652910 23 98+

Email: info@elegantgroup.ir
Website: www.elegantgroup.ir