متن خبرها

title

با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور انجام شد :
بازدید بابک دین پرست از شرکت مشارکتی الگانت
بابک دین پرست ، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور با حضور در شهرک صنعتی سمنان از شرکت مشارکتی الگانت بازدید کرد .
به گزارش روابط عمومی ، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، بابک دین پرست ، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور در چهارمین برنامه ی کاری خود در دومین روز از سفر به استان سمنان دقایقی پیش از شرکت مشارکتی الگانت در شهرک صنعتی سمنان بازدید کرد .
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور در این برنامه ضمن بازدید از خط تولید این مجموعه صنعتی با انواع تولیدات این گروه شامل انواع پارچه های پرده ای ، زبرا و ... آشنا و با مدیران و سرمایه گذاران این گروه پیرامون طرح توسعه پارچه لباسی و همچنین دریافت تسهیلات ارزی از محل صندوق ذخیره ارزی گفتگو و تبادل نظر کرد .
شرکت مشارکتی الگانت در سال ۱۳۹۲ با سرمایه گذاری ۷۰۰۰۰۰ میلیون ریال در شهرک صنعتی سمنان احداث و با اشتغالزایی برای ۲۲۰ نفر سالانه بالغ بر یازده میلیون و ششصد هزار متر مربع پارچه پرده ای ، ششصد و شصت هزار متر مربع پارچه پرده ای گلدوزی شده و شصت تن نخ فانتزی و نیز یکهزار و ده تن نخ تابیده شده تولید می کند.
این شرکت از مجموعه های بسیار فعال و معتبر استان بوده و کیفیت بالای محصولات آن دارای شهرت و برند معروف جهانی می باشد .
در این بازدید محسن صالحی‌نیا ، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و علیرضا شریفی نیا ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان ، بابک دین‌پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت‌ کشور را همراهی می کنند


گواهینامه های بین المللی

  image1   image1   image1  

ارزش‌های ما

ارایه بهترین خدمات به مشتریان

ایجاد محیطی سرشار از آرامش و اطمینان برای مشتریان

ترویج فرهنگ مهندسی زیبایی

آفرینش ثروت‌های مادی و معنوی و گسترش کسب و کار برای کلیه ذینفعان

اطلاعات تماس کارخانه

سمنان . شهرک صنعتی سمنان . انتهای بلوار جمهوری
تلفن: 6-33652903 23 98+
فکس: 33652910 23 98+

Email: info@elegantgroup.ir
Website: www.elegantgroup.ir