متن خبرها

title

بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات، مواداولیه منسوجات خانگی، ماشین‌های گلدوزی و محصولات نساجی در 13 تا 16 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران با حضور شرکت‌های بزرگ فعال در این صنعت برگزار شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، سالن 38 نمایشگاه به شرکت‌های تولیدکننده انواع پارچه پرده، ملحفه، پوشاک و... اختصاص داشت. در صنعت پارچه‌بافی، تولیدکنندگان یزد، استان سمنان و اصفهان نقش پر رنگ خود در این صنعت را به نمایش گذاشتند. تنوع طرح، رنگ و جنس، رنگرزی و تکمیل پارچه از ویژگی‌های غرفه‌های حاضر در نمایشگاه بیست و یکم بود.

 

رقابت برندها

در بیست و یکمین نمایشگاه محصولات نساجی، شرکت الگانت نخستین شرکت مشارکتی نساجی ایران و ترکیه در سمنان، با جدیدترین طرح‌های پارچه‌های پرده‌ای حضور داشت. طرح‌های پارچه پرده‌ای این شرکت قابلیت هماهنگی با انواع دکوراسیون داخلی و کاغذ دیواری را دارد. این شرکت همچنین تولیدکننده نخ شانل است و رنگرزی و تکمیل پارچه را نیز انجام می‌دهد.

لایی‌ساز، بزرگ‌ترین تولیدکننده منسوجات نبافته و لایی در خاورمیانه و تولیدکننده انحصاری انواع البسه یک‌بار مصرف پزشکی، منسوجات بهداشتی، ایزولاسیون، پشت‌سری صندلی‌های اتوبوس و هواپیماست. کارشناسان این برند پیشنهادهایی برای کاربردی کردن منسوجات نبافته در سلامت به بازدیدکنندگان ارائه می‌کردند.

شرکت نساج‌پور که رنگرزی و تکمیل پارچه تا عرض 3 متر را انجام می‌دهد نیز تنوع بالایی از پارچه انواع پوشاک را ارائه کرد. هدیه این برند به بازدیدکنندگان حوله‌های منقش به نام و لوگوی شرکت بود.

بافتینه با منسوجات تخصصی پزشکی به نمایشگاه آمد. برند بافتسان نیز متعلق به این شرکت است و کالای نساجی این برند 40 کاربرد در پزشکی دارد.

خوشرنگ تولیدکننده انواع پارچه‌های پوشاک بانوان مانند ریون، میکروفیلامنت، های‌فیلامنت و ورزشی است. طاقه‌های رنگین پارچه در غرفه‌ خوشرنگ یادآور پارچه‌فروشی‌های بزرگ بود.

کارشناسان یزدباف، غرفه دیگری در نمایشگاه بازدیدکنندگان را به درون غرفه برای دیدن و لمس کردن پارچه‌ها دعوت می‌کردند. گفتنی است این شرکت به تولید شلوار جین نیز می‌پردازد.

صنایع نساجی اردکان یزد وابسته به سازمان پزشکی خیریه سیدالشهداء یزد، با ظرفیت تولید سالانه 19 میلیون مترمربع انواع پارچه ملحفه‌ای، کتان و کتان‌کش، پیراهنی و مانتویی، پارچه‌های ارتشی و همچنین ملحفه ضد حساسیت کودک را داراست. این برند در سال 92 به عنوان برند برتر استان یزد شناخته شد.

Rocco شرکت‌کننده دیگر نمایشگاه، تولیدکننده انواع پارچه‌های پرده‌ای مدرن و کلاسیک نقش برجسته است. محصولات این برند، صد در صد ایرانی است.

ایران نوبافت با 34 سال سابقه تولید، از برندهای سرآمد در تولید نخ و انواع پارچه‌های گردبافی است. این شرکت عناوینی چون واحد مبتکر و خلاق استان اصفهان، واحد صنعتی نمونه و برند برتر را در کارنامه دارد.


منبع خبر : http://www.isna.ir/fa/news/94061711091/%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%81%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%86%D8%B3%D8%A7%D8%AC%DB%8C
 


گواهینامه های بین المللی

  image1   image1   image1  

ارزش‌های ما

ارایه بهترین خدمات به مشتریان

ایجاد محیطی سرشار از آرامش و اطمینان برای مشتریان

ترویج فرهنگ مهندسی زیبایی

آفرینش ثروت‌های مادی و معنوی و گسترش کسب و کار برای کلیه ذینفعان

اطلاعات تماس کارخانه

سمنان . شهرک صنعتی سمنان . انتهای بلوار جمهوری
تلفن: 6-33652903 23 98+
فکس: 33652910 23 98+

Email: info@elegantgroup.ir
Website: www.elegantgroup.ir