متن خبرها

title

استاندار سمنان ،با اذعان به اینکه "نساجی الگانت"سمنان، برندی شناخته شده در صنعت پارچه تصریح کرد: صنایع نساجی کشور در بازارهای جهانی در رقابت با رقبا همواره باید پر تلاش باشند .

به گزارش عرش نیوز از استان سمنان به نقل از روابط عمومی استانداری سمنان ، محمد وکیلی در جریان بازدید از شرکت الگانت سمنان با اشاره به اینکه کارخانه الگانت از واحدهای سرپا و خوب در شهرک صنعتی سمنان است و برندی شناخته شده در صنعت پارچه را به دست آورده ، افزود : صنایع نساجی و پارچه بافی، لحظه به لحظه در حال تغییر و تنوع است و در این زمینه شرکت الگانت باید با تلاش و نوع آوری دیگر بازارها را به دست بگیرد .
وی اضافه کرد: تولیدات اصلی این شرکت نباید فقط بازار داخلی را در اختیار داشته باشد باید در رقابت با رقبای اروپایی برای در اختیار گرفتن دیگر بازارهای جهانی، با صادرات مناسب تلاش کند.


همچنین در این بازدید مهندس جعفری مدیرعامل این شرکت در توضیحاتی گفت : سرمایه گذاری انجام پذیرفته در این شرکت ۵۰ میلیارد تومان بوده که در سرمایه گذاری مشارکتی با ترکیه انجام پذیرفته است.

 
وی همچنین با اشاره به فعالیت ۴۰۰ نفر در این شرکت افزود: محصولات این کارخانه جلوی واردات مختلف را گرفته است و در زمینه گلدوزی ، دوخت و مراحل تکمیلی پارچه های گلدوزی ، تور منسوجات خانگی ، باقندگی و تولید الیاف مصنوعی و ترکیبی و دوخت و ساخت انواع پرده فعالیت می کنند.

 لازم به ذکر است استاندار سمنان به اتفاق جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی به منظور آشنایی از واحدهای تولیدی و صنعتی در اولین مرحله از شرکت الگانت شرکت شهرکهای صنعتی سمنان بازدید کرد.


گواهینامه های بین المللی

  image1   image1   image1  

ارزش‌های ما

ارایه بهترین خدمات به مشتریان

ایجاد محیطی سرشار از آرامش و اطمینان برای مشتریان

ترویج فرهنگ مهندسی زیبایی

آفرینش ثروت‌های مادی و معنوی و گسترش کسب و کار برای کلیه ذینفعان

اطلاعات تماس کارخانه

سمنان . شهرک صنعتی سمنان . انتهای بلوار جمهوری
تلفن: 6-33652903 23 98+
فکس: 33652910 23 98+

Email: info@elegantgroup.ir
Website: www.elegantgroup.ir