متن خبرها

title به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، بهروز اسودی ظهر امروز در چهارمین همایش رعایت حقوق مصرف‌کنندگان استان سمنان اظهار داشت: حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و همچنین توجه به حق‌وحقوق مصرف‌کنندگان و استیفای آن در دستور کار قرار دارد.
وی با اشاره به اهمیت توجه به حقوق مصرف‌کنندگان افزود: رعایت حقوق مصرف‌کنندگان به نفع تمامی افراد جامعه است؛ چراکه این مهم اثری مستقیم در بهبود شرایط کسب‌وکار و بنگاه‌های تجاری و اقتصادی دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان ارتقای کیفیت محصولات تولید داخل را در جذب انبوه مصرف‌کنندگان به بازار کالاهای تولید داخل مهم و اثرگذار دانست و با بیان اینکه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان موجب جلب اطمینان و رضایت مشتریان می‌شود گفت: بهبود شرایط کسب‌وکار شرکت‌ها و بنگاه‌های تجاری و اقتصادی از مزیت‌های رعایت حقوق مصرف‌کنندگان محسوب می‌شود.

اسودی از ثبت‌نام 65 واحد تولیدی مختلف استان سمنان در فرایند اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان استان خبر داد و گفت: از این تعداد 34 واحد تولیدی و خدماتی موفق به اخذ گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کننده شدند.

وی افزود: اخذ  این گواهینامه به‌منزله پایان کار نیست و بنگاه‌ها و واحد‌های منتخب و دریافت‌کننده گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان باید سعی و تلاش خود را در ارتقای هر چه بیشتر کیفیت ارائه خدمات تا رسیدن به شرایط ایدئال ادامه دهند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اظهار داشت: روحیه رقابت‌پذیری بین بنگاه‌های اقتصادی استان سمنان افزایش‌یافته است.

اسودی با اشاره به شاخص‌های تعریف‌شده برای انتخاب واحد‌های متقاضی دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان از سوی دستگاه‌های اجرایی ارزیاب استان سمنان نظیر استانداری، اقتصاد و دارابی، استاندارد، دانشگاه علوم پزشکی و انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان گفت: ارزیابی‌ها بر اساس قیمت مصرف‌کننده، کیفیت، خدمات توزیع و پس از فروش و رضایتمندی مشتریان انجام‌شده است.

به گزارش تسنیم، در این همایش واحد‌های برتر استان سمنان در بخش‌های مختلف رعایت حقوق مصرف‌کنندگان تجلیل شدند.


گواهینامه های بین المللی

  image1   image1   image1  

ارزش‌های ما

ارایه بهترین خدمات به مشتریان

ایجاد محیطی سرشار از آرامش و اطمینان برای مشتریان

ترویج فرهنگ مهندسی زیبایی

آفرینش ثروت‌های مادی و معنوی و گسترش کسب و کار برای کلیه ذینفعان

اطلاعات تماس کارخانه

سمنان . شهرک صنعتی سمنان . انتهای بلوار جمهوری
تلفن: 6-33652903 23 98+
فکس: 33652910 23 98+

Email: info@elegantgroup.ir
Website: www.elegantgroup.ir